Regulamin forum

Przeczytaj zanim zaczniesz.
admin
Administrator
Posty: 10
Rejestracja: 16 kwie 2010, 19:46

Regulamin forum

Postautor: admin » 16 kwie 2010, 20:52

O REGULAMINIE I SAMYM FORUM.

Niniejszy regulamin nie ma na celu ograniczenia swobody wypowiedzi lub ograniczenia dostępu do korzystania z Forum komukolwiek. Udział w Forum jest bezpłatny, należy się jednak zarejestrować aby mieć możliwość zabierania głosu w wypowiedziach.

Forum zostało pomyślane i stworzone z myślą o użytkownikach. Tym samym mają oni prawo do proponowania i podejmowania decyzji co do jego kształtu. Koszty dotyczące prowadzenia Forum ponosi Administrator i tym samym działa na zasadzie właściciela Forum. W przypadku rezygnacji właściciela z prowadzenia Forum, podejmie on starania o przekazanie praw do jego prowadzenia osobie zamieszkującej osiedle, znającej specyfikę osiedla, zachowując możliwość zagwarantowania praw użytkowników Forum.R E G U L A M I N
§ 1Na Forum zabrania się kategorycznie

1. Używania w wypowiedziach słów lub zwrotów powszechnie uznanych za wulgarne, obraźliwe, obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierających groźby lub innych niezgodnych z obowiązującym polskim prawem i netykietą.
2. Wszelkiego rodzaju reklamy lub promocji osób lub instytucji bez wiedzy i zgody administratora i właściciela domeny.
3. Publikowania wszelkiego rodzaju materiałów stanowiących własność intelektualną osób lub instytucji, bez ich wiedzy i zezwolenia.
4. Posiadania dwóch lub więcej zarejestrowanych kont. Każda osoba może mieć tylko jedno konto. Przypadki zakładania nowego „czystego” konta przez Użytkownika, który otrzymał już ostrzeżenie jest zabronione - ujawnienie takiego faktu skutkować będzie blokadą na wszystkie konta tego Użytkownika.
5. Zabrania się kopiowania części lub całości wszelkich materiałów zawartych w Forum bez wiedzy i zgody administratora.


§ 2Przestrzeganie porządku na Forum.

1. Zamieszczamy swoje posty w odpowiednich działach. Posty nie związanie z działem tematem lub treścią mogą być przesuwane do innych lokalizacji.
2. Nie zamieszczamy postów nic nie wnoszących do tematu.
3. Sprawy prywatne załatwiamy poprzez PW (prywatna wiadomość) lub e-mail.


§ 3Ograniczenia kary i ostrzeżenia.

1. Posty niezgodne z regulaminem mogą być usuwane lub modyfikowane.
2. Osoby notorycznie łamiące postanowienia regulaminu będą banowane. Zostanie założona blokada na użytkownika.


§ 4Postanowienia końcowe.

1. Każda osoba korzystająca z forum jest zobowiązana do przestrzegania niniejszego regulaminu.
2. Nieznajomość regulaminu nie jest wytłumaczeniem w sytuacji jego łamania.
3. Dokonując rejestracji na Forum OSIEDLA KRZEKOWO-BEZRZECZE, każdy Użytkownik zgadza się na przestrzeganie niniejszego regulaminu.
4. Forum jest miejscem wymiany opinii jego uczestników. Tym samym administracja Forum nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Odpowiedzialność za wypowiedź ponosi autor i do niego należy kierować uwagi.
5. Łamanie regulaminu należy zgłaszać administracji Forum.
6. W sprawach nie uregulowanych Regulaminem decyzje podejmowane będą na bieżąco przez administratora lub moderatorów w porozumieniu z nim.

Wróć do „Regulamin i sprawy porządkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika